اگر کنجکاو هستید و به جستجو در اینترنت علاقمندید، اگر اهل نوشتن هستید و متن‌های تاثیرگذار می‌نویسید، اگر عاشق عکاسی و فیلمبرداری هستید و هر روز وقایع اطرافتان را ثبت می‌کنید، سرویس شهروند خبرنگار وینا پرس جای شماست.

تحریریه پایگاه خبری وینا پرس با افتخار دست شما علاقمندان به هنر، ادبیات، تاریخ، موضوعات اجتماعی، سیاست، اقتصاد، سبک زندگی و تکنولوژی را به گرمی می‌فشارد.

شما می‌توانید با ارسال آثار خود به پربار شدن این رسانه خبری کمک کنید و در عین حال فرصتی برای دیده شدن داشته باشید. فراموش نکنید در سرویس شهروند خبرنگار شما عضوی از خانواده بزرگ وینا پرس در سراسر ایران و جهان می‌شوید.

لطفاً قبل از آغاز همکاری به نکات زیر توجه کنید:

۱ پایگاه خبری وینا پرس، رسانه‌ای مجاز، دارای صلاحیت قانونی و مطابق با قوانین جاری کشور است. در نتیجه رعایت اصول حرفه‌ای و اخلاقی براساس مفاد «قانون جامع مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری» جمهوری اسلامی ایران ضروری و لازم الاجرا است.  

۲ داشتن سابقه فعالیت رسانه ای برای شهروند خبرنگاران اولویت محسوب می‌شود. نگران نباشید برای تازه کارها و افراد مبتدی دوره‌های کوتاه مدت آموزش خبرنویسی و عکاسی برگزار می‌کنیم.

۳ شهروند خبرنگاران مکمل خبرنگاران رسمی در موقعیت‌ها و رویدادهای گوناگون هستند. وینا پرس اکیداً هرگونه فعالیت خارج از ضوابط و چارچوب‌های حرفه‌ای، اخلاقی و قانونی اعم از تجسس به حریم خصوصی و عمومی، توهین، تخریب، تضعیف افراد و شخصیت‌ها، سازمان‌ها و تمامی دستگاه‌های خصوصی، دولتی، حاکمیتی و مانند آن را مجاز نمی‌داند. همچنین دخالت در ماموریت‌های انتظامی و امدادی و سلب آرامش عمومی برابر مقررات و منشور اخلاقی پایگاه خبری وینا پرس مردود و ممنوع است.  

۴ سرعت عمل در انعکاس و ارسال رویدادها به پایگاه خبری وینا پرس مزیت ارزشمندی محسوب می‌شود. وینا پرس از انتشار اخبار و رویدادهای فاقد اهمیت یا منقضی شده معذور است.

۵ شهروند خبرنگاران، ژورنالیست‌های مستقل محسوب می‌شوند و هیچگونه رابطه استخدامی با پایگاه خبری وینا پرس ندارند.

۶ تمامی آثار متنی و تصویری شهروند خبرنگاران پس از راستی‌آزمایی و صلاحیت سنجی محتوایی با ذکر نام اصلی پدید آورندگان آنها در پایگاه خبری وینا پرس منتشر می‌شود.

برای ثبت نام کافیست رزومه خود را شامل «خلاصه‌ای از فعالیت‌ها و توانمندی‌هایتان» به شماره ۰۹۳۶۳۷۰۰۳۵۴ واتساپ و یا به پست الکترونیک vinapress24@gmail.com ارسال کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۶ با شماره تلفن ۹۱۳۰۰۲۱۵ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

© تمامی حقوق این صفحه در مالکیت «پایگاه خبری وینا پرس» می‌باشد و بازنشر آن بدون کسب اجازه از این رسانه ممنوع است.