دبیر ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری استان البرز گفت: طی مراسمی در کرج، از ۳۶ پژوهشگر و فناور استان البرز قدردانی می‌شود.

وینا پرس – دبیر ستاد استانی هفته پژوهش و فناوری استان البرز گفت: طی مراسمی در کرج، از ۳۶ پژوهشگر و فناور استان البرز قدردانی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از ایسنا، جمشید شنبه‌زاده با اشاره به میزبانی دانشگاه خوارزمی از مراسم هفته پژوهش و فناوری امسال، گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری، فردا چهارشنبه یکم بهمن ماه از ۳۶ پژوهشگر و فناور استان البرز قدردانی خواهد شد.

شنبه‌زاده با بیان اینکه مراسم قدردانی در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود، گفت: این مراسم در دو بخش جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری و جشنواره دانش‌آموزی برگزار می‌شود.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه خوارزمی ادامه داد: در بخش برگزیدگان پژوهش و فناوری به ترتیب از سه پژوهشگر یک درصد برتر جهان، شش برگزیده از دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی، یک پژوهشگر برتر در حوزه کرونا، ۱۰ ایده برتر، سه فناور برتر و یک پژوهشگر برتر از دستگاه‌های اجرایی قدردانی می‌شود. همچنین در بخش جشنواره دانش‌آموزی هم از ۱۲ دانش‌آموز پژوهنده قدردانی می‌شود.

  • نویسنده : تحریریه