رئیس شورای شهر کرج گفت: در مدتی که پروژه متوقف است طبق قرارداد باید به پیمانکار خسارت پرداخت شود، البته تا کنون این خسارت پرداخت نشده و امیدواریم بتوانیم با دادن پروژه دیگری به این پیمانکار خسارت را جبران کنیم و مبلغی نپردازیم.

ویناپرس – رئیس شورای شهر کرج گفت: در مدتی که پروژه متوقف است طبق قرارداد باید به پیمانکار خسارت پرداخت شود، البته تا کنون این خسارت پرداخت نشده و امیدواریم بتوانیم با دادن پروژه دیگری به این پیمانکار خسارت را جبران کنیم و مبلغی نپردازیم.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، اکبر سلیم نژاد در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پروژه زیرگذر میدان جمهوری اظهار کرد: این پروژه در طرح تفصیلی شهر مطرح و ردیف بودجه داشت به همین خاطر بدون مصوبه شورای شهر اجرایی شد.

وی با اشاره به برخی مسائل پیش آمده در اجرای طرح پروژه میدان جمهوری افزود: به شهردار پیشنهاد داده شد ۲۰ روز پروژه را متوقف کند تا مشکلات و نواقص آن مرتفع شود.

وی با اشاره به اینکه این توقف ۲۰ روزه حدود سه ماه به طول انجامیده است، بیان کرد: دادستانی کرج اعلام کرده که باید پروژه ۱۰ روزه تعیین تکلیف شود اما تا کنون پیگیری از سوی مدیریت شهری انجام نشده است.

این مسئول تصریح کرد: در مدتی که پروژه متوقف است طبق قرارداد باید به پیمانکار خسارت پرداخت شود، البته تا کنون این خسارت پرداخت نشده و امیدواریم بتوانیم با دادن پروژه دیگری به این پیمانکار خسارت را جبران کنیم و مبلغی نپردازیم.

  • نویسنده : ساناز توکلی