مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی کریدور ترانزیت حمل بار و جابه جایی مسافر بین این منطقه و منطقه آزاد کیش در آینده نزدیک خبر داد.

ویناپرس – مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام از راه اندازی کریدور ترانزیت حمل بار و جابه جایی مسافر بین این منطقه و  منطقه آزاد کیش در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از ایسنا، نادر ثناگو مطلق در بازدید مدیر عامل کیش ایر از این فرودگاه افزود: برنامه‌ریزی‌هایی در حال انجام که در آینده نزدیک از ظرفیت‌های موجود پیام و کیش برای جابه جایی مسافر و حمل بار هر چه بیشتر استفاده شود.

ثناگو مطلق با اشاره به وجود هاب باری در منطقه آزاد کیش عنوان کرد: بر همین اساس و با توجه به ایجاد یک کریدور مناسب برای انتقال بار به تهران و البرز، این ظرفیت در منطقه ویژه اقتصادی پیام وجود دارد که به عنوان این کریدور عمل کند.

وی ادامه داد: همچنین با ایجاد این کریدور و تسهیلات لجستیکی موقعیت مناسبی برای تجار و صاحبان صنایع فراهم می‌شود تا از این فرصت برای توسعه فعالیت‌های خود به خصوص در امر صادرات و واردات بهره گیرند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های موجود در این منطقه خاطرنشان کرد: این قابلیت در پیام وجود دارد که بتوان مسیرهای پروازی به دیگر نقاط کشور را در آن توسعه داد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه