مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: شهروندان از سفر غیرضروری به محورهای کوهستانی استان البرز خودداری کنند و در صورت ضرورت سفر تجهیزات زمستانی، زنجیرچرخ و ... به همراه داشته باشید.

ویناپرس – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز گفت: شهروندان از سفر غیرضروری به محورهای کوهستانی استان البرز خودداری کنند و در صورت ضرورت سفر تجهیزات زمستانی، زنجیرچرخ و … به همراه داشته باشید.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس به نقل از ایسنا، گودرز محمودی با بیان اینکه طی دو روز گذشته بارش برف در محورهای کوهستانی استان به خصوص محور کرج-چالوس تداوم داشته است، گفت: به همین دلیل طی این مدت شاهد وقوع چندین بهمن در این محور بوده‌ایم که توسط نیروهای راهداری پاکسازی شده است.

محمودی افزود: ساعت هفت صبح امروز یکشنبه ۱۹ بهمن هم شاهد ریزش بهمن در محدوده پیچ آیینه محور کرج-چالوس بودیم که توسط نیروهای راهداری پاکسازی شد.

این مسئول تأکید کرد: شهروندان از سفر غیرضروری به محورهای کوهستانی استان البرز خودداری کنند و در صورت ضرورت سفر تجهیزات زمستانی، زنجیرچرخ و … به همراه داشته باشید.

محمودی با اشاره به استقرار ۱۰۰ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و نیمه‌سنگین در محورهای استان با استفاده از ۲۰۰ نیروی راهدار در قالب ۱۳ راهدارخانه ثابت و سیار خاطرنشان کرد: خوشبختانه با حضور به موقع همکاران راهدار در همه محورها و کمک پلیس، هلال احمر و اورژانس همه محورها باز است و مشکل خاصی وجود ندارد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه