نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه در شهرستان کرج بخش‌هایی وجود دارد که نیاز به ارتقاء دارند، افزود: سعی داریم با پیگیری‌های متعدد این هدف را اجرایی کنیم.

ویناپرس – نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه در شهرستان کرج بخش‌هایی وجود دارد که نیاز به ارتقاء دارند، افزود: سعی داریم با پیگیری‌های متعدد این هدف را اجرایی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، عزیزاله شهبازی در مراسم افتتاح فرمانداری چهارباغ و معارفه نخستین فرماندار این شهرستان ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: تدبیر دولت و حمایت‌های وزیر کشور این شهرستان مستقل شد و گام دیگر در راستای انسجام و پیشرفت برداشته شد.

استاندار البرز با اشاره به اینکه از تلاش برای حرکت و توسعه در استان البرز لحظه ای غافل نشده‌ایم، ادامه داد: از تمامی افرادی که برای استقلال شهرستان چهارباغ تلاش کرده ‌اند ممنون هستیم و امیدواریم با آغاز فعالیت‌های ادارات این شهرستان به صورت مستقل مردم بتوانند راحت‌تر مطالبات خود را پیگیری کنند.

این مسئول با بیان اینکه عمران و آبادی در تمامی استان هدف ما است، تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم شاهد ارتقاء سایر بخش‌های استان باشیم که واقعا مستحق هستند.

شهبازی با بیان اینکه در شهرستان کرج بخش‌هایی وجود دارد که نیاز به ارتقاء دارند، افزود: سعی داریم با پیگیری‌های متعدد این هدف را اجرایی کنیم.

وی گفت: ارتقا بخش چهارباغ به شهرستان، گام بلندی در راستای ساماندهی و آبادانی این شهرستان محسوب می شود.

استاندار البرز افزود: چهارباغ حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و این جمع قابل توجه نیازمند برنامه‌ریزی منسجم و تمرکز اعتبارات در جهت بهبود وضعیت این منطقه است.

وی گفت: به طور قطع باید به گونه‌ای اقدام و عمل شود که ارتقا چهارباغ تنها در سطح تعویض تابلو نباشد بنابراین با اهتمام ویژه‌ای وارد میدان می‌شویم تا مردم شاهد تحولات لازم و ارتقا زیرساخت‌ها باشند.

گفتنی است در این مراسم قدرت الله شمیرانی بعنوان اولین فرماندار شهرستان تازه تاسیس چهارباغ رسماً معارفه شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه