رییس پلیس تهران بزرگ هشدار داد: کسانی که مخل امنیت و آرامش مردم در شب چهارشنبه آخرسال باشند و رعایت نکنند در ایام عید نوروز در بازداشت پلیس و افرادی که با خودرو اقدام به انفجار مواد محترقه کنند خودروهایشان متوقف می شود.

ویناپرس – رییس پلیس تهران بزرگ هشدار داد: کسانی که مخل امنیت و آرامش مردم در شب چهارشنبه آخرسال باشند و رعایت نکنند در ایام عید نوروز در بازداشت پلیس و افرادی که با خودرو اقدام به انفجار مواد محترقه کنند خودروهایشان متوقف می شود.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، سردار رحیمی شامگاه سه شنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه آرامش و امنیت مردم برای ما حایز اهمیت است اظهار داشت: در این چند روز مداوم تاکید کرده ایم و به مخلان امنیت و آسایش مردم هشدار داده ایم که با آنها برخورد قانونی خواهیم کرد.

وی افزود: ماموران پلیس از ساعت ۱۵ امروز حضور گسترده ای در نقاط مختلف شهر تهران داشته اند و تاکنون انفجار مواد محترقه را بیشتر در خیابان های فرعی تا خیابان های فرعی شاهد بودیم.

رییس پلیس تهران بزرگ افزود: امسال و تا ین ساعت نسبت به مدت مشابه سال گذشته حوادث کمتری در شب چهارشنبه آخر سال داشتیم .

وی خاطر نشان کرد: بر اساس آمارها، ۲۵ مورد انفجار و تخریب گزارش شده است که در این حوادث ۲۲ نفر مصدوم، چهار نفر قطع عضو و پنج نفر از ناحیه چشم و صورت دچار آسیب شدند.

سردار رحیمی از مردم درخواست کرد: در صورت مشاهده و یا گزارش موارد انفجار مواد محترقه به سرعت با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند تا همکاران پلیس در صحنه حضور پیدا کنند.

وی همچنین به کاهش ترافیک در سطح معابر شهر اشاره کرد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه