نماینده کرج، فردیس و اشتهارد گفت: سالانه بین ۴۰ تا ۸۰ هزار نفر به جمعیت البرز اضافه می‌شود ولی سرعت توسعه زیرساخت‌های استان به پای رشد جمعیت نمی‌رسد.

ویناپرس – نماینده کرج، فردیس و اشتهارد گفت: سالانه بین ۴۰ تا ۸۰ هزار نفر به جمعیت البرز اضافه می‌شود ولی سرعت  توسعه  زیرساخت‌های استان به پای رشد جمعیت نمی‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، علیرضا عباسی در جلسه ستاد مدیریت کرونا در البرز که با حضور وزیر بهداشت در استانداری البرز برگزار شد، اظهار کرد: البرز از لحاظ سرانه بهداشتی جزو آخرین استان‌های کشور است و متاسفانه طی سال‌های قبل توفیق چندانی در توسعه زیرساخت‌های این حوزه نداشته‌ایم.

وی با اشاره به مهاجرپذیری بالای استان گفت: سالانه بین ۴۰ تا ۸۰ هزار نفر به جمعیت استان اضافه می‌شود ولی سرعت  توسعه  زیرساخت‌های استان به پای رشد جمعیت نمی‌رسد.

این مسئول  با بیان اینکه کادر بهداشت و درمان از زمان شیوع کرونا تا کنون برای حفظ سلامت مردم از جان و دل مایه گذاشته‌اند اضافه کرد: همین طور که در دوران  ۸ سال دفاع مقدس توانستیم با وحدت و همدلی دشمن را شکست دهیم، در بحران پیش آمده هم با وفاق و همدلی بر ویروس کرونا فائق خواهیم شد.

عباسی گفت: در شرایط کنونی مردم انتظار یک صدایی از ستاد کرونا را دارند و چند صدایی را نمی‌پذیرند.

وی ادامه داد: مردم از ما سوال می‌کنند که چرا درشرایط فعلی برپایی برخی اجتماعات مانعی ندارد ولی از برگزاری برخی تجمعات جلوگیری می‌شود.

وی گفت: باید سیاست‌ها به گونه‌ای باشد که مردم یگانگی و تصمیم‌گیری واحد از سوی ستاد ملی کرونا را به خوبی حس کنند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران