روز قدس روز احياي روحيه ظلم ستيزي و نمادي از وحدت امت اسلامی در رویارویی با جنايات صهیونیسم جهانی است. اين روز یادگار، ماندگار بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي و نشانگر عزم جدي مسلمانان ايران و جهان براي آزاد سازي قدس از چنگ دژخيمان و رهايي مردم بي‌دفاع فلسطين از ظلم و آوارگي است.

ویناپرس – روز قدس روز احياي روحيه ظلم ستيزي و نمادي از وحدت امت اسلامی در رویارویی با جنايات صهیونیسم جهانی است. اين روز یادگار، ماندگار بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي و نشانگر عزم جدي مسلمانان ايران و جهان براي آزاد سازي قدس از چنگ دژخيمان و رهايي مردم بي‌دفاع فلسطين از ظلم و آوارگي است.

سال‌هاست كه به برکت روشنگری نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئله قدس و فلسطين به مهم‌ترين دغدغه جهان اسلام مبدل شده است، اگرچه در سايه سكوت مرگبار جوامع بشري و موضع منفعلانه آنان، جنايات رژيم صهيونيستي عليه زنان و كودكان بي دفاع فزوني يافته است. اين امر وظيفه جامعه جهاني را در برابر اين فجايع سنگين‌تر مي‌كند چرا كه رژيم اشغالگر قدس با عملكرد ددمنشانه خود ارزش‌هاي انساني را نشانه رفته است و هر فرد صاحب تفكر و انديشه به ويژه مسلمانان كه پيرو آيين صلح و دوستي هستند مي‌بايست براي حفظ كرامت انساني و احقاق حقوق برادران و خواهران مسلمان خويش در عرصه گيتي تلاش كند.

اگر چه به سبب همه گیری ویروس کرونا همچون سال گذشته امسال نیز راهپیمایی باشکوه روز قدس برگزار نمی‌شود ولی اميد است مانند هر سال مردم شریف ایران اسلامی ضمن اعلام حمايت همه جانبه از مسلمانان فلسطين و ابراز نفرت و انزجار از جنايات رژيم صهيونيستي، موجب دلگرمي مردم آزاده و بي دفاع فلسطين شود. بدون تردید با عزم و اقتدار همه مسلمانان زیباترین تقدیر الهی برای قدس شریف رقم خواهد خورد و نسیم آزادی در این سرزمین مقاوم و ستم دیده برای همیشه احساس خواهد شد.

نویسنده:

مینا صفدری، صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری ویناپرس

انتهای پیام