مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان البرز، اصلی‌ترین راه غلبه بر بیماری کرونا و مشکلات ناشی از آن را تداوم رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی دانست.

ویناپرس – مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان البرز، اصلی‌ترین راه غلبه بر بیماری کرونا و مشکلات ناشی از آن را تداوم رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی دانست.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم با بیان وضعیت کرونایی استان البرز گفت: به لطف خدا و با مشارکت و همراهی مردم، موج اخیر کرونا تا حدودی فروکش کرده و شمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از این بیماری اندکی کاهش یافته است. باید توجه داشت که این وضعیت بسیار شکننده است و درصورت کاهش میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، شرایط می‌تواند دوباره به سمت ناپایداری و دشواری پیش برود.

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان البرز افزود: متاسفانه شیوع کرونا، همچنان از کشور و استان عزیز ما قربانی می گیرد و اگر چه تعداد متوفیان به نسبت گذشته کاهش یافته ولی همچنان شاهدیم که خانواده‌های زیادی از هموطنان و همشهریان عزیز ما به سبب ابتلا به این بیماری جان خود را از دست می دهند در حالیکه حتی فوت یک نفر از شهروندان نیز بر اثر کرونا، زیان‌بار و غیر قابل قبول است.

این مقام مسئول در ستاد کرونا استان البرز خاطر نشان کرد: بنا بر نظر کارشناسان بهداشت و درمان، شرایط کرونایی کشور و استان همچنان شکننده است و با کاهش سطح مراقبت‌ها می‌تواند به سرعت به شرایط قبلی بازگردد. مراقبت ها باید همچنان ادامه یابد و در این میان، استمرار رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی توصیه همیشگی و راهکار غلبه بر کرونا است.

انتهای پیام

  • نویسنده : ستاره فرهادی