فرماندار کرج از مردم البرز خواست تا با حضور حداکثری خود در انتخابات روز جمعه بیست و هشتم خردادماه، نماد وحدت ایرانِ کوچک باشند.

ویناپرس – فرماندار کرج از مردم البرز خواست تا با حضور حداکثری خود در انتخابات روز جمعه بیست و هشتم خردادماه، نماد وحدت ایرانِ کوچک باشند.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، غفور قاسم پور با اشاره به تعبیر مقام معظم رهبری از کرج به عنوان «ایرانِ کوچک»؛ خاطرنشان کرد: ساکنان ایرانِ کوچک در عین تنوع و کثرت آراء، افکار، آداب و رسوم با هر رأی خود و مُهری که پای شناسنامه ایران به ثبت می‌رسد، نمادی از «وحدت» برای پیوستن به خیل خروشان مشارکت ملی و اجماعی بر مشروعیت «نظام جمهوری اسلامی» خواهند بود.

قاسم پور بار دیگر با دعوت از آحاد جامعه برای شرکت در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: این روزها جای جای ایران کوچک نیز در شور و تکاپوی انتخاب نمایندگان مردم در پارلمان شهری است و این جریان بمثابه نبض تپنده ای در قلب البرز شریان دارد.

وی افزود: این نشاط و پویایی انتخاباتی که در کرج حکمفرما است؛ مبین آن است که نخبگان کرج، شهر به شهر برای آباد ساختن قطعه‌ای از ایران کوچک بر پهنه نقشه گسترده ایران زمین بپا خاسته‌اند؛ این پویش و خروش ساکنان دیارِ ایران کوچک را قدر می‌نهیم.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان کرج در پایان این پیام از آحاد افراد جامعه، شخصیت‌های علمی، نخبگان اجتماعی، دانشگاهیان، فرهنگیان، روحانیت معزز، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، ورزشکاران، هنرمندان، جوانان، بانوان، اصناف، اصحاب رسانه، رأی اولی‌ها و … دعوت به عمل آورد تا وعده روز جمعه بیست و هشتم خردادماه را با حضور حداکثری در صندوق های اخذ رأی محقق سازند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه