نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام موتور محرکه توسعه البرز و استان های همجوار است از این رو حال نیل به اهداف در این راستا است.

ویناپرس – نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام موتور محرکه توسعه البرز و استان های همجوار است از این رو حال نیل به اهداف در این راستا است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، عزیزاله شهبازی در مراسم افتتاح مرکز خدمات ارتباطی بین المللی شهید فخری زاده در منطقه ویژه اقتصادی پیام که روز چهارشنبه ۲۶ خرداد با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، تمامی تدابیر لازم جهت برگزاری انتخابات تمام مکانیزه در کرج اندیشیده شده، افزود: زیرساخت های لازم برای اجرای این امر در البرز وجود دارد.

وی ادامه داد: طی اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته زیرساخت های در بخش های مختلف تقویت شده که ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز یکی از اهم این موارد است.

شهبازی گفت: خرسندیم که در البرز به عنوان قطب علم و فناوری مرکز خدمات ارتباطی بین المللی نیز آغاز به کار کرد تا این استان همچنان در کشور شاخص و تاثیرگذار باشد.

وی افزود: اولین مرکز داده پردازی کشور که نقش ملی و فراملی دارد در البرز مورد بهره برداری قرار گرفت و زیرساخت این اقدام بزرگ در منطقه ویژه اقتصادی پیام در البرز فراهم است.

استاندار البرز گفت: منطقه ویژه اقتصادی پیام موتور محرکه توسعه البرز و استان های همجوار است از این رو حال نیل به اهداف در این راستا است.

وی افزود: امروز آخرین روستای بالای ۲۰ خانوار در البرز با تلاش های جمعی از اینترنت نسل چهارم برخوردار شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه / ساناز توکلی