امام جمعه کرج گفت: مشکلات معیشتی، اشتغال و تولید مسائل مهم کشور هستند که حل آنها مهمترین اولویت‌های دولت آینده است که به طور قطع نیز توجه خواهند داشت.

ویناپرس – امام جمعه کرج گفت: مشکلات معیشتی، اشتغال و تولید مسائل مهم کشور هستند که حل آنها مهمترین اولویت‌های دولت آینده است که به طور قطع نیز توجه خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، سیدمحمد مهدی حسینی همدانی صبح جمعه ۲۸ خرداد پس از انداختن رای خود در صندوق در مصلای کرج، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به امید خدا با انتخاب دولت جدید مشکلات آرام، آرام حل خواهد.

حسینی همدانی با تاکید بر  حضور  پرشور همه اقشار مردم به ویژه جوانان در صحنه انتخابات گفت: همه افراد به خصوص جوانان به این مساله باید دقت کنند که برای چهار و هشت سال آینده تصمیم می‌گیرند که چه کسی مدیریت امور آینده آنها را به دست می گیرد بنابراین باید انتخاب درستی داشته باشند.

وی گفت: به همین منظور بایستی پای صندوق‌های رای آمده و به افراد درست و اصلح رای بدهند چرا که آثار این انتخاب متوجه خود آنها می‌شود.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود به اولویت‌های دولت آینده اشاره و گفت: مشکلات معیشتی، اشتغال و تولید مسائل مهم کشور هستند که حل آنها مهمترین اولویت‌های دولت آینده است که به طور قطع نیز توجه خواهند داشت.

امام جمعه کرج توضیح داد: بدون شک مردم بار دیگر با حضور پرشور و فعال خود پای صندوق‌های رای دشمنان انقلاب و ملت را تحقیر خواهند کرد.

وی در خصوص حضور رأی اولی‌ها در انتخابات هم گفت: حضور رأی اولی‌ها که شور و هیجان دارند طراوت خاصی به این حماسه بخشیده است. رأی اولی‌ها با حضور خودشان در این انتخابات نشان خواهند داد که گسستی بین نسل اول، نسل سوم و چهارم واقع نشده و مانند رأی اولی‌های دوران پیروزی  انقلاب در صحنه حضور دارند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه / ساناز توکلی