شهرداری تهران‌ از استمرار خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی در تعطیلی روز شنبه خبر داد و اعلام کرد: مراکز معاینه فنی تهران امروز (شنبه) باز هستند.

ویناپرس – شهرداری تهران‌ از استمرار خدمات‌رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی در تعطیلی روز شنبه خبر داد و اعلام کرد: مراکز معاینه فنی تهران امروز (شنبه) باز هستند.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: «امروز (شنبه ۲۴ دی) ناوگان حمل و نقل و عمومی تهران نسبت به خدمات‌رسانی به شهروندان اقدام می‌کند.

بر اساس این گزارش، قطارهای مترو در شبکه مترو و اتوبوس‌های تندرو و عادی در ناوگان اتوبوسرانی مطابق برنامه زمان‌بندی روزانه، نسبت به خدمات‌رسانی به شهروندان اقدام می‌کنند؛ ضمن اینکه ناوگان تاکسیرانی همچون گذشته نسبت به ارائه خدمات به شهروندان اقدام می‌کند.

 مراکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای تهران نیز فعال هستند و نسبت به ارائه خدمات حضوری و انجام مراحل معاینه فنی خودرو اقدام خواهند کرد.

در ضمن بنا بر اعلام مدیرعامل ستاد معاینه فنی، در روز شنبه به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و بزرگداشت مقام زن، یک خط ویژه ارائه خدمات معاینه فنی به مراجعه کنندگان بانو در مراکز معاینه فنی بیهقی، شهید آبشناسان، شهید چمران و شقایق اختصاص یافته و این خودروها خارج از نوبت پذیرش خواهند شد.

الزامات مربوط به محدوده طرح ترافیک نیز همچنان اجرا می‌شود و نسبت به اعمال قانون در مورد خودروهای فاقد طرح ترافیک اقدام خواهد شد.

انتهای پیام