مدیر داخلی مجموعه بین‌المللی پیست اسکی دیزین استان البرز اعلام کرد که از دیروز سه‌شنبه نهم دی ماه به صورت آزمایشی بازگشایی شد.

وینا پرس – مدیر داخلی مجموعه بین‌المللی پیست اسکی دیزین استان البرز اعلام کرد که از دیروز سه‌شنبه نهم دی ماه به صورت آزمایشی بازگشایی شد.

به گزارش پایگاه خبری وینا پرس، صادق کلهر با بیان این مطلب گفت: ظرفیت روزانه این پیست چهار هزار نفر است اما با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف رعایت پروتکل‌های بهداشتی روزانه ۲ هزار نفر در این پیست پذیرش خواهند شد.

وی اضافه کرد: پیست بین‌المللی دیزین هم اکنون با پذیرش روزانه ۲۰۰ نفر به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز و از روز شنبه سیزدهم دی ماه فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

کلهر در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری اردوی تیم ملی اسکی آلپاین با هدف شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان ایتالیا‌ اشاره کرد و افزود: این اردو نیز از روز شنبه سیزدهم دی ماه با حضور ۱۲ ورزشکار زن و مرد در رده سنی بزرگسالان آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: این اردو تا زمان برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان که اواسط بهمن ماه به میزبانی ایتالیا برگزار می‌شود ادامه خواهد داشت.

پیست بین‌المللی دیزین در۷۰ کیلومتری شمال شرقی کرج دارای سه تله‌کابین، ۲ تله‌سیژ، هفت تله اسکی بشقابی و یک تله اسکی چکشی است که مجهزترین پیست ایران به شمار می‌رود.

  • نویسنده : ستاره فرهادی