پایگاه خبری وینا پرس با رویکرد فرهنگی-اجتماعی و با هدف آگاهی‌رسانی و امیدبخشی به آحاد جامعه، در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را تحت مجوز رسمی شماره ۸۷۳۲۸ معاونت مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرده است.

رسانه مستقل وینا پرس وظیفه خود می‌داند در چارچوب رسالت یاد شده تازه‌ترین و اثربخش‌ترین اخبار ایران و جهان را به اطلاع همگان برساند. بی شک همه ایرانیان با هر عقیده، قوم، سن و جنسیتی مخاطبان محترم این رسانه‌ی فراگیر محسوب می‌شوند.

همچنین پایگاه خبری ویناپرس خود را متعهد می‌داند بیش از هر موضوعی برای تحکیم بنیان‌های ملی و معنوی تلاش ‌کند و از هر امکانی برای ایجاد روحیه امید و نشاط در بین اقشار جامعه استفاده نماید. اعتقاد قلبی ما در رسانه وینا پرس آن است که با همدلی، امید و همکاری متقابل می‌توانیم از دشوارترین مسیرها و سخت‌ترین تندبادها عبور کنیم تا به ساحل آرامش که همانا عزت ملی، شکوفایی، سعادت و پیشرفت در همه حوزه‌ها و عرصه‌ها است دست یابیم.

امید است با عنایات پروردگار متعال و بهره‌مندی از نظرات و پیشنهادهای ارزشمند شما مخاطبان ارجمند بتوانیم در امر خطیر اطلاع‌رسانی موفق و در پیشگاه ملت شریف ایران سرافراز شویم.

همکاران پایگاه خبری ویناپرس

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: مینا صفدری

سردبیر: محمد جواد نعمتی

تحریریه وینا پرس:

مهدی صفدری، ساناز توکلی، ستاره فرهادی، امیرحسین غلامی، مهرشاد باقرپور