شهردار تهران در مراسم بهره برداری از فاز چهارم پروژه احیا و ساماندهی درختان چنار خیابان ولیعصر(عج) گفت: این خیابان یکی از خیابان‌های نادر در جهان است و به زودی ثبت جهانی خواهد شد.

ویناپرس – شهردار تهران در مراسم بهره برداری از فاز چهارم پروژه احیا و ساماندهی درختان چنار خیابان ولیعصر(عج) گفت: این خیابان یکی از خیابان‌های نادر در جهان است و به زودی ثبت جهانی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، پیروز حناچی، در مراسم بهره برداری از فاز چهارم پروژه احیا و ساماندهی درختان چنار خیابان ولیعصر (عج)، ضمن مهم و با ارزش شمردن خیابان ولیعصر (عج) اظهار کرد: خیابان ولیعصر (عج) یکی از زیبایی‌های شهر تهران به شمار می‌رود. همانطور که دوستانی در گذشته برای خلق این اثر تلاش کردند، مدیریت شهری فعلی نیز تلاش خواهد کرد تا به هر جهت این خیابان حفظ و نگهداری شود.

وی با اشاره به ثبت ملی خیابان ولیعصر (عج)، گفت: به زودی این خیابان ثبت جهانی هم خواهد شد. خیابان ولیعصر (عج) یکی از خیابان‌های نادر در جهان است. شهرداری تهران به مناسبت هفته منابع طبیعی و به رسم سال‌های گذشته، درختان از بین رفته خیابان ولیعصر (عج) را احیا می‌کند.

شهردار تهران با تأکید بر اینکه خیابان ولیعصر (عج) خصیصه‌های خیابان کامل را دارد، توضیح داد: این خیابان به جهت حفظ نوستالژی و کاربری‌های متنوع خصیصه اجرای ضوابط خیابان کامل را دارد. این اقدام جزو برنامه‌های مدیریت شهری است.

مراسم بهره برداری از فاز چهارم پروژه احیا و ساماندهی درختان چنار خیابان ولیعصر (عج) با حضور علی ربیعی، سخنگوی دولت، ‫مدیر عامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران و دو عضو شورای اسلامی شهر تهران برگزار شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه