استاندار البرز با بیان اینکه چند پروژه مهم و موثر در البرز در حال تکمیل است، گفت: راه هشتگرد - طالقان تا پایان اردیبهشت به بهره برداری می‌رسد.

ویناپرس – استاندار البرز با بیان اینکه  چند پروژه مهم و موثر در البرز در حال تکمیل است، گفت: راه هشتگرد – طالقان تا پایان اردیبهشت به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، عزیزاله شهبازی در بازدید از روند پیشرفت پروژه کمربند شمالی کرج که صبح امروزانجام شد، با بیان اینکه این پروژه بویژه در ۲ سال اخیر مورد مطالبه جدی مردم است، اظهار داشت :  دولت برخلاف محدودیت‌های مالی، برای پیشبرد پروژه‌های استان با قدرت در میدان بوده است.

وی افزود: در پروژه کمربند شمالی کرج نیز دولت پای کار آمد و با دستور رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تمامی مبلغی را که برای این پروژه تعهد کرده بود، تخصیص داد.

استاندار البرز بیان کرد: حدود ۵۰۰ میلیارد تومان تخصیص اعتبار دولتی برای تسریع در تکمیل کمربندشمالی کرج صورت گرفت.

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج و پیمانکار مربوطه اتمام این پروژه را تا پایان سال ۹۹ اعلام کرده بودند ولی شرایطی که کرونا و مشکلات دیگر رغم زد، مانع از تحقق این هدف شد.

استاندار البرز گفت: در خصوص رفع معارضان این پروژه نیز اداره کل راه و شهرسازی مساعدت لازم را داشته است.

وی اضافه کرد: بر این اساس تمامی اقدامات از سوی دولت و دستگاه‌های مربوطه برای تکمیل این پروژه صورت گرفته و گره‌های این مسیر باز شده است از این رو از شهرداری و پیمانکار انتظار می رود که به تعهدات خود عمل کنند.

شهبازی با اشاره به اینکه چند پروژه مهم و موثر در البرز در حال تکمیل هستند، گفت: راه هشتگرد-طالقان نیز تکمیل شده و انتظار می رود تا پایان اردیبهشت ماه به بهره برداری برسد.

وی افزود: قطعه دوم آزادراه تهران شمال نیز پیشرفت خوبی دارد، همچنین ورزشگاه انقلاب در مراحل پایانی است و از وزارت ورزش و جوانان انتظار می رود که کار بزودی به سرانجام برسد.

استاندار البرز عنوان کرد: حدود ۶ کیلومتر از قطار شهری کرج که دولت نیز در آن مشارکت کرده در حال پیشرفت است که تعهد داده اند تا پایان کار دولت مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی گفت: تمامی تلاش خود را معطوف کرده ایم که پروژه‌های نیمه کاره را تا پایان دولت به سرانجام برسانیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه