فرارسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان، ماه توبه و مغفرت، نزول رحمت بیکران الهی و هنگامه شیرین‌ترین سجده‌ عشق بردرگاه معبود یکتا را به هموطنان عزیز و مسلمانان جهان صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

ویناپرس – فرارسیدن ماه پرخیر و برکت رمضان، ماه توبه و مغفرت، نزول رحمت بیکران الهی و هنگامه شیرین‌ترین سجده‌ عشق بردرگاه معبود یکتا را به هموطنان عزیز و مسلمانان جهان صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

درک صحیح از ماه مبارک رمضان، زمینه شناخت ارزش وجودی انسان را فراهم می‌نماید و در سایه این شناخت نقش بی‌بدیل، آثار و فواید این ماه پر برکت آشکار می‌شود. ماهی که دعا ، نیایش و شب زنده‌داری، عشق ملکوتی و انس با محبوب را در جان بندگان قوت بخشیده و حلاوت شهد مناجات و نیایش را در کام انسان، دو چندان می‌سازد.

امیدوارم همگی با تهذیب نفس، دل‌ و جان‌ را در آسمان رحمت واسعه الهی جلا دهیم و از سفره پر برکت فیوضات این ماه خجسته بهره‌مند شویم. بی گمان در فضای سرشار از نشاط و معنویت میهمانی پروردگار، وظیفه همگانی و انسانی ماست که نیازمندان جامعه را بیشتر مد نظر داشته باشیم و همدل و همراه از این روزهای سخت گذر کنیم.

در پایان از درگاه حضرت احدیت برای یکایک روزه داران معزز، قبولی طاعات و عبادات و توفیق بهره‌گیری از برکات ماه مبارک رمضان را خواستارم.

انتهای پیام

  • نویسنده : مینا صفدری