سرپرست فرمانداری چهار باغ لزوم تسریع در استقرار دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در این شهرستان را مورد تاکید قرار داد.

ویناپرس – سرپرست فرمانداری چهار باغ لزوم تسریع در استقرار دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در این شهرستان را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، قدرت الله شمیرانی با اشاره به نشست اخیر نمایندگان‌ استانداری و دستگاه های اجرایی استان در فرمانداری چهارباغ ، اظهار امیدواری کرد تصمیمات اتخاذ شده در این نشست بستر را برای سرعت بخشیدن به استقرار دستگاه های اجرایی در این شهرستان فراهم آورد.

وی گفت:  در این نشست که مدیرکل بنیاد مسکن و ۱۲ نفر از معاونین توسعه منابع و پشتیبانی ادارات کل استان حضور داشتند مسائل مربوط به چگونگی ایجاد ساختار و استقرار ادارات مورد بحث و بررسی همه جانبه قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری چهارباغ افزود: استقرار هرچه سریع تر ادارات در این شهرستان در دستور کار استانداری قرار دارد و فرمانداری با جدیت پیگیر اقدامات مثبت در این زمینه است تا مشکلات  موجود در ارائه خدمات مطلوب به مردم این  شهرستان برطرف شود.

شمیرانی ضمن اعلام آمادگی کامل فرمانداری چهارباغ جهت همیاری در استقرار ادارات گفت: دستگاه هایی که ظرف مدت ۱۰ روز آینده نسبت به استقرار در این شهرستان اقدام  کنند  فرمانداری در تامین فضای مورد نیازشان نهایت همکاری را خواهد داشت، در غیر این صورت بایستی خودشان راسا نسبت به تامین فضا اقدام کنند.

شهرستان  چهارباغ با جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر در غرب کرج مرکز استان البرز قرار دارد

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه
  • منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران