دیگر بار و با طلوع هلال فطر، سروش الهی ندا سر داد و مومنان روزه دار را با قلب‌های آکنده از عشق سرمدی و سرمست از ضیافت حضرت دوست، با زمزمه لبیک اللهم لبیک... از هر کوی و برزن به صفوف به هم فشرده نماز عید غفران فراخواند.

 ویناپرس – دیگر بار و با طلوع هلال فطر، سروش الهی ندا سر داد و مومنان روزه دار را با قلب‌های آکنده از عشق سرمدی و سرمست از ضیافت حضرت دوست، با زمزمه لبیک اللهم لبیک… از هر کوی و برزن به صفوف به هم فشرده نماز عید غفران فراخواند. خوشا به حال آنان که با تکیه بر رنگین کمان باران رحمت الهی نظاره گر شادمانی همسفران خویش به وادی  الرحمه هستند و برای فردای خویش، توشه ارزشمند جود خداوندی را ذخیره نموده‌اند.

هنوز سجاده‌ها از عطر نزول ملائک عطرآگین است ونجوای عارفانه سحرهای رمضان و زمزمه الغوث شب‌های قدر بندگان صالح خدا، گوش جان را نوازش می‌کند و چشم دلمان به برکت رؤیت شکوفه‌های دعا و استغفار در فصل بهار قرآن، روشن است.

معبودا! خاضعانه از آن جلال کبریایی و ذات بی انتهایت مسئلت داریم که حال عبادت و شب زنده داری را در کویر تشنه بندگی‌ات جاودانه سازی تا شکوفه‌های نیایش در آن سر برآورد و دلهای مشغول به امور دنیوی ما را از  شوره زار تباهی نجات دهد.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان عزیز از درگاه خداوند متعال، عید سعید فطر را به همه ایرانیان و مسلمین جهان تبریک عرض نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می‌نمایم که بهترین سرنوشت را در این ماه رحمت و برکت، برای بندگان خالص خویش رقم زده باشد و موجبات رضایت امام عصر (عجل اله تعالی فرجه الشریف) در هنگام ارائه مقدرات شیعیان خویش به درگاه الهی فراهم آمده باشد.

امیدوارم رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و توفیق بهره‌مندی از فیوضات ماه پرخیر و برکت رمضان را در سال‌های آینده به همگان عطا فرماید.

نویسنده:

مینا صفدری، صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری ویناپرس

انتهای پیام