27 اردیبهشت را روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نام نهاده اند که این نامگذاری در گستره ی جهانی، بیانگر اهمیت نقش و اثرگذاری اطلاع رسانی و برقراری ارتباط دوسویه میان مردم و سازمانهاست.

ویناپرس – ۲۷ اردیبهشت را روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی نام نهاده اند که این نامگذاری در گستره ی جهانی، بیانگر اهمیت نقش و اثرگذاری اطلاع رسانی و برقراری ارتباط دوسویه میان مردم و سازمانهاست. فی الواقع روابط عمومی ها اصلی ترین حلقه واسط میان مردم و مدیران و مسئولین هستند و می توان روابط عمومی را تریبون مردم و زبان سازمان ها دانست آنجا که با حسن ارتباط مردمی، نقطه نظرات و خواسته های بحق شهروندان و مخاطبین را به مجموعه مدیران سازمانی منتقل نموده و در راستای جلب رضایت مردم و تنویر افکار عمومی، پیام و پاسخ مدیران را به گوش شهروندان می رسانند و این هم افزائی و ایجاد همدلی، گامی مهم و استوار در راه پیشرفت و پویائی جامعه است.

اینجانب این روز مهم و اثرگذار را به تمامی مدیران و پرسنل خدوم و پرتلاش عرصه روابط عمومی های استان البرز، بالاخص همکاران عزیز و پرتلاشم در روابط عمومی اداره کل متبوع، تبریک و تهنیت عرض نموده و تلاش وافر و موثر ایشان را ارج مینهم و از خدای متعال، پیشرفت، پویائی و تندرستی روز افزون را برای تمامی مدیران و مجاهدان عرصه ارتباطات و روابط عمومی مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

  • نویسنده : ناصر مقدم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز