یازدهمین روز ذیقعده مصادف است با میلاد پر خیر و برکت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رئوف علی بن موسی الرضا(علیه السلام ) که میزبانی از ایشان افتخاری است که نصیب مردم ایران شده است، مردمی که همواره دوستدار اهل بیت و حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی بوده اند.

ویناپرس – یازدهمین روز ذیقعده مصادف است با میلاد پر خیر و برکت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رئوف علی بن موسی الرضا(علیه السلام ) که میزبانی از ایشان افتخاری است که نصیب مردم ایران شده است، مردمی که همواره دوستدار اهل بیت و حافظ ارزش ها و آرمان های اسلامی بوده اند.

امام رضا علیه السلام در توسعه حوزه معارف اسلامی، پاسداشت فرهنگ و فقه تشیّع، هدایت شیعیان و تربیت شاگردان برجسته نقش به سزایی داشت و پشتوانه علمی استواری برای پیش برد آرمان های فرهنگی خاندان رسالت بود.

این امام همام ضمن رسیدگی به امور فرهنگی، اجتماعی و مذهبی شیعیان، به سؤالات فکری و اعتقادی آنها پاسخ می داد و خلأ غیبت پدر را پر کرده و مایه دل گرمی و تسلّی خاطر مسلمانان بود.

اینک و پس از گذشت قرن ها هنوز حرم امن و باصفای امام مهربانی ها پناهگاه خيل دلشکستگان و حاجت منداني است كه به اميد شفاعت حضرتش از دور و نزديك راهی ديار توس مي شوند و دل های دردمند خویش را به دريای شفاعت و كرامتش دخيل می بندند.

امید است در سایه جود و کرم آن امام مهربانی و حجت الهی و به یمن برکت میلاد سراسر نور آن گوهر درخشان امامت همواره در زمره رهپویان طریق ائمه معصومین علیهم السلام، رستگار و پیروز باشیم.

سالروز ولادت هشتمین ستاره سپهر سروری و سیادت، حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) را به هموطنان عزیز و همه شیعیان جهان تبریک و تهنیت می‌گویم.

نویسنده:

مینا صفدری، صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری وینا پرس

انتهای پیام