عصر امروز می‌توانید نمایش و نقد فیلم سینمایی «خسته نباشید» به کارگردانی افشین هاشمی و محسن قرایی را در برنامه «سینمای ایرانی – Cine irani» شبکه هیسپان تی وی تماشا کنید.

ویناپرس – امشب می‌توانید نمایش و نقد فیلم سینمایی «خسته نباشید» به کارگردانی افشین هاشمی و محسن قرایی را در برنامه «سینمای ایرانی – Cine irani» شبکه هیسپان تی وی تماشا کنید.

 به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از روابط عمومی شبکه هیسپان تی وی، برنامه «سینمای ایرانی» با اجرای «اسوالدو کانالز» روی آنتن می رود و هر هفته با انتخاب یک فیلم ایرانی، ضمن گفت‌وگو با کارشناسان عرصه هنر و سینما، به معرفی و بررسی آن برای مخاطبان اسپانیایی زبان می پردازد. کانالز در این قسمت فیلم سینمایی «خسته نباشید» را با حضور نغمه دانش و پویان مقدم، دو منتقد ایرانی سینما، به بوته نقد می سپارد.

«خسته نباشید» کاری از افشین هاشمی و محسن قرایی و به تهیه‌کنندگی رضا میرکریمی است که بازیگرانی همچون غوغا بیات، جلال فاطمی، رویا افشاری نسب، یدالله شادمانی، حسام محمودی، فرزاد باقری و نگار حسن زاده در آن ایفای نقش کرده‌اند.

برنامه سینمای ایرانی به تهیه کنندگی و کارگردانی فهمیه اسماعیل پور، از جمله برنامه های پربیننده شبکه اسپانیایی زبان تلویزیون است که معرفی قابلیت های سینمای ایران و سینماگران ایرانی را در دستورکار دارد. این برنامه امروز شنبه ۱۲ تیر ماه ساعت ۱۹:۰۰ به وقت تهران روی آنتن شبکه هیسپان تی وی می رود و بازپخش آن در ساعت های ۱۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ روز یکشنبه برای اسپانیایی زبان های سراسر جهان قابل مشاهده خواهد بود.

انتهای پیام