مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به جزییات جدیدی از آتش سوزی تعدادی از انبارهای این سازمان که عصر (دوشنبه) در حاشیه بزرگراه فتح به وقوع پیوست، اشاره کرد.

ویناپرس – مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی به جزییات جدیدی از آتش سوزی تعدادی از انبارهای این سازمان که عصر (دوشنبه) در حاشیه بزرگراه فتح به وقوع پیوست، اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از صداوسیما، محمد علی افتخاری درباره جزئیات حادثه آتش سوزی افزود: حوالی ساعت ۱۹ روز دوشنبه این آتش سوزی رخ داد و به سرعت، آتش نشانان در محل حاضر شدند. گمانه‌زنی‌ها بر این است که آتش‌سوزی بر اثر قطع و وصل برق رخ داده است.

افتخاری گفت: سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی، امین اموال دولت است و وظیفه جمع آوری و فروش اموال را دارد.

وی افزود: ۳ انبار دچار آتش سوزی شد، اما از سرایت آتش به انبارهای دیگر جلوگیری کردیم. مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی عنوان کرد: در این انبارها مواد پتروشیمی نگهداری نمی‌شود و برخی مواد شیمیایی وجود دارد که طبق ضابطه خاص در اختیار دستگاه‌های متولی قرار می‌گیرد.

افتخاری افزود: اقدام‌های خوبی در ۵ ماهه اخیر صورت گرفته است از جمله تعیین تکلیف به موقع اموال که در تخلیه انبارها تأثیر داشته بخوبی صورت گرفته و مواردی که حساسیت زا بوده خیلی سریع تعیین تکلیف شده است البته ما وظیفه نگهداری آن را داشتیم.

وی ادامه داد: اعلام جزئیات دسته کالاهای انبارها طی ۲۴ ساعت آینده اعلام خواهد شد.

انتهای پیام