فرماندار کرج با اشاره به قرمز شدن وضعیت کرونایی این شهرستان گفت: تمامی رفت و آمدها از کرج ممنوع بوده و خودروهایی که در این شهر تردد دارند اجازه خروج ندارند.

ویناپرس – فرماندار کرج با اشاره به قرمز شدن وضعیت کرونایی این شهرستان گفت: تمامی رفت و آمدها از کرج ممنوع بوده و خودروهایی که در این شهر تردد دارند اجازه خروج ندارند.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، غفور قاسم‌پور امروز (چهارشنبه) در جمع خبرنگاران با اشاره به قرمز شدن وضعیت کرونایی در شهرستان کرج اظهار کرد: از امروز تنها مشاغل ضروری گروه یک اجازه فعالیت خواهند داشت و دیگر رده‌های شغلی غیرضروری باید تعطیل شوند.

وی با اشاره به محدودیت ترددها بیان کرد: با توجه به قرمز شدن وضعیت کرونا در کرج تمامی رفت و آمدها از این شهر ممنوع بوده و خودروهایی که در کرج تردد دارند اجازه خروج ندارند و بالعکس پلاک‌های غیربومی نیز امکان ورود به این شهر را نخواهند داشت و در صورت نقض قوانین جریمه می‌شوند.

فرماندار کرج تصریح کرد: کرج و شهرهای آن از امروز در شرایط قرمز قرار گرفتند و تمامی محدودیت‌هایی که در استان تهران اعمال می‌شود در این شهرستان هم اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه کرج در پیک پنجم کرونا با شیوع گسترده ویروس جهش یافته دلتای هندی مواجه شده است، متذکر شد: از شهروندان می‌خواهیم تا ترددهای غیرضروری بین‌شهری خود را کاهش دهند و از طریق خدمات الکترونیک کارهای غیرضروری خود را پیگیری کنند.

قاسم‌پور با اشاره شیوع ویروس جهش یافته هندی دلتا و افزایش مراجعات به مراکز درمانی متذکر شد: علاوه بر اجرای مصوبه دورکاری کارمندان ادارات شهرستان کرج، رستوران‌ها هم که محل شیوع بیماری هستند و در زمانی که شاهد شیوع ویروس جهش یافته هندی دلتا هستیم؛ فعالیت این مراکز باید متوقف شود و هر تجمع بالای ۱۵ نفر در شهرستان کرج صورت بگیرد غیرقانونی است و برخورد می‌کنیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه / ساناز توکلی