نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در مراکز البرز روزانه به طور متوسط ۲۰ هزار نفر واکسینه می‌شوند که این روند بسیار قابل توجه است چرا که بیش از ۶۰۰ هزار نفر در استان تاکنون واکسینه شده‌اند.

ویناپرس –  نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در مراکز البرز روزانه به طور متوسط ۲۰ هزار نفر واکسینه می‌شوند که این روند بسیار قابل توجه است چرا که بیش از ۶۰۰ هزار نفر در استان تاکنون واکسینه شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، عزیزاله شهبازی در بازدید از مراکز تزریق واکسن در کرج که به صورت سرزده صورت گرفت، گفت: البرز نیز همانند سایر استان های کشور در موج پنجم شیوع کرونا گرفتار است و در مقابل تلاش‌ها و برنامه ریزی‌های مقابله ای ستاد استانی و همچنین کادر بهداشت و درمان نیز افزایش یافت.

وی ادامه داد: دراستان البرز ۲۵ مرکز واکسیناسیون پیش بینی شده که مکان لازم برای این امر از سوی شهرداری‌ها و اداره کل ورزش و جوانان اختصاص یافته است.

شهبازی گفت: در مراکز واکسیناسیون رعایت فاصله گذاری اجتماعی صورت گرفته و کادر پزشکی نیز در این راستا با تمام قوا حضور دارند و مردم نیز ابراز رضایت می‌کردند.

وی با قدردانی از تمامی دست اندر کاران واکسیناسیون در استان، افزود: در مراکز البرز روزانه به طور متوسط ۲۰ هزار نفر واکسینه می‌شوند که این روند بسیار قابل توجه است چرا که بیش از ۶۰۰ هزار نفر در استان تاکنون واکسینه شده‌اند.

استاندار البرز اضافه کرد: بیمارستان امام خمینی (ره) کرج نیز تعیین تکلیف شد و مقرر شد بنیاد شهید و امور ایثارگران مدیریت این بیمارستان را قبول کرده و تجهیز کنند تا با ۲۲۰ تخت از این پس آماده پذیرش بیماران مبتلا به کرونا باشد.

وی گفت: البرز، استانی متراکم و معبر ۱۴ استان کشور است و جمعیت بالایی در این استان ساکن هستند ولی به گونه‌ای برنامه ریزی و مدیریت شده که برای پذیرش بیماران کرونا با کمبودی مواجه نشده‌ایم.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه / ساناز توکلی