رئیس‌جمهور در بازدید میدانی از داروخانه 29 فروردین: هیچ مسئله‌ای در کشور که نیازمند تخصیص ارز باشد، مهمتر از مسئله کرونا نیست، تا بتوانیم واکسن وارد کنیم.

ویناپرس – رئیس‌جمهور در بازدید میدانی از داروخانه ۲۹ فروردین: هیچ مسئله‌ای در کشور که نیازمند تخصیص ارز باشد، مهمتر از مسئله کرونا نیست، تا بتوانیم واکسن وارد کنیم.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور در حاشیه بازدید از داروخانه ۲۹ فروردین ارتش که عصر امروز انجام شد، در سخنانی اظهار کرد: مسئولیت ایجاب می‌کند که ما با درد مردم، دردمان بگیرد، الآن مشکلی است که مردم گرفتار آن شده‌اند، همه دست‌اندرکاران باید کمک کنند که بتوانیم از لحاظ وضعیت فوتی‌ها، انشاالله به سمت صفر شدن پیش رویم و از طرف دیگر بتوانیم وضعیت ابتلاء را نیز به حداقل ممکن برسانیم و این امکانپذیر است.

وی افزود: مردم برای مهار بیماری مشارکت و کمک کنند و این کار را ما نیز دنبال می‌کنیم؛ ما به دنبال این هستیم که این اتفاق بیافتد، گفتیم واردات واکسن را در اسرع وقت افزایش دهند، خط تولید جدید را باز کرده‌اند، واکسن برکت و واکسن‌های دیگر هم در حال انتقال به خط تولید هستند.

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه تولید واکسن را افزایش می‌دهیم، تصریح کرد: هیچ مسئله‌ای در کشور که نیازمند تخصیص ارز باشد، مهم‌تر از مسئله کرونا نیست که ما بتوانیم واکسن وارد کنیم.

حجت‌الاسلام رئیسی در پاسخ به این سوال که در شرایط کرونایی کشور در این روزها، تصمیم خاصی اتخاذ خواهید کرد؟، گفت: بله، ما انشاالله در روز شنبه آینده جلسه ستاد مقابله با کرونا را خواهیم داشت، البته قبل از آن، پیش جلساتی داریم.

رئیس‌جمهور تأکید کرد: بنده به صورت روزانه مسئله کرونا را دنبال می‌کنم، انشاالله فردا جمعه نیز جلساتی با کمیته‌های ستاد مقابله با کرونا خواهم داشت، معاون اول دولت نیز جلسات پی در پی، هم برای واردات واکسن و هم تأمین دارو برگزار می‌کند.

انتهای پیام