معاون پژوهش و فناوری دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی از تاسیس مرکز واکسیناسیون جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران خبر داد.

ویناپرس – معاون پژوهش و فناوری دفتر مرکزی جهاد دانشگاهی از تاسیس مرکز واکسیناسیون جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، محمدرضا پورعابدی، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کادر درمان و جهادگران علوم پزشکی تهران که در تاسیس مرکز واکسیناسیون این مجموعه ایفای نقش کردند گفت: جهاد دانشگاهی همیشه یکی از رسالت های خود را رصد چالش ها و مشکلات کشور در سطح جامعه  و ارائه راه حل برای آنها می‌داند. با توجه به کاهش سن گروه های مشمول دریافت واکسن و بالا بودن جمعیت این گروه ها باید همه امکانات در خدمت واکسیناسیون قرار گیرد.

وی افزود: جهاد دانشگاهی با اعلام آمادگی به وزارت بهداشت برای همکاری در امر واکسیناسیون، اولین مرکز واکسیناسیون خود را توسط سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران راه اندازی کرد که با توجه به شرایط و امکانات موجود، روند واکسیناسیون در این مجموعه به خوبی انجام می‌شود. همچنین همه ظرفیت های پزشکی و فضاهای آموزشی که به علت شیوع ویروس کرونا مورد استفاده قرار نمی‌گیرد، را در اختیار شبکه واکسیناسیون قرار خواهیم داد. امیدواریم با توسعه این امر در همه واحدهای پزشکی و غیرپزشکی جهاد دانشگاهی در سطح کشور بتوانیم به سهم خود کمکی در پیشبرد واکسیناسیون کرده باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران،  رئیس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران نیز گفت: این سازمان در راستای تسریع روند واکسیناسیون و همکاری با وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی تهران، مرکز واکسیناسیون خود با ظرفیت تزریق روزانه بیش از ۴۰۰ دوز واکسن را افتتاح کرد.

دکتر مسعود حبیبی با ابراز امیدواری از افتتاح دومین پایگاه واکسیناسیون جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، از اعلام آمادگی مراکز درمانی جهاد دانشگاهی در تهران و سطح کشور برای پیشبرد این مهم خبر داد.

انتهای پیام