معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: با توجه به وضعیت موج پنجم شیوع کرونا و شرایط اقتصادی، رسانه‌ها و مسئولین باید بیشتر از قبل تامین آرامش روانی و عمومی جامعه را در اولویت قرار دهند.

ویناپرس – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: با توجه به وضعیت موج پنجم شیوع کرونا و شرایط اقتصادی، رسانه‌ها و مسئولین باید بیشتر از قبل تامین آرامش روانی و عمومی جامعه را در اولویت قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، نورمحمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و رییس شورای اطلاع رسانی استان البرز در سی و نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی البرز، درخصوص ایجاد آرامش در فضای رسانه ای استان اظهار داشت: با عنایت به وضعیت موج پنجم شیوع کرونا و شرایط اقتصادی رسانه ها و مسئولین بیش از پیش، موجبات آرامش جو روانی عموم جامعه را مدنظر قرار دهند و با اظهارات غیر تخصصی و غیر مسئولانه ناامنی روانی ایجاد نکنند.

فردی در ادامه از رسانه ها و خبرگزاری های استان خواست با تولید محتوای مناسب موجبات ایجاد فضای امن روانی جامعه را فراهم سازند که احساس امنیت و آرامش سبب نشاط اجتماعی در جامعه خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در ادامه گفت: شیوع سویه های جدید کرونا در جهان باعث نگرانی مردم شده چنانچه تزریق واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی انجام پذیرد جامعه ایمن خواهد شد.

رییس شورای اطلاع رسانی استان البرز، در ادامه یادآور شد مراسم اربعین امسال اعزام زائران فقط بصورت هوایی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اهم مسایل استان و پیگیری مسوولین در خصوص رفع مشکلات گفت: با تلاش مسئولین و مدیریت خوب استاندار محترم، وضعیت کرونایی استان بطور مداوم رصد و کنترل می شود و همچنین توجه به رفع مشکلات مردم و پیگیری امور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، همواره از اولویت های مهم استاندار بوده است به صورتی که در چند ماه اخیر بالغ بر ۵۴۱ دیدار عمومی با مردم و خانواده های شهدا برگزار و سرکشی به صورت میدانی از شهرستان‌ها انجام شده است که نتایج ارزشمندی را در بخش‌های عمرانی، اقتصادی و اجتماعی به همراه داشته است.

در ادامه ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و دبیر شورای اطلاع رسانی این استان ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره امام و شهدا گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همت خانه مطبوعات و هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز تزریق دو نوبت واکسن خبرنگاران را به انجام رساند.

مقدم ضمن قدردانی از زحمات دانشگاه علوم پزشکی اظهار امیدواری کرد: همچنان که البرز در تزریق واکسن اهالی رسانه جز اولین‌ها در کشور بود، نسبت به تزریق واکسن اصحاب فرهنگ و هنر نیز پیشقدم شده و اقدامات لازم به سرعت در حال انجام است.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه / ساناز توکلی