دفاع مقدس، واژه‌ای تنیده در تار و پود ایران اسلامی و در جان و دل مردم با غیرت آن است که خاطرات دلاوری‌های سردارانش، در تاریخ شکوهمند و فرهنگ این دیار به یادگار مانده است.

ویناپرس – دفاع مقدس، واژه‌ای تنیده در تار و پود ایران اسلامی و در جان و دل مردم با غیرت آن است که خاطرات دلاوری‌های سردارانش، در تاریخ شکوهمند و فرهنگ این دیار به یادگار مانده است. زیباترین فصل این فرهنگ، خالقان این حماسه عظیم‌اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی ابدی بود.

فرزندان این دیار به تأسی از مولایشان حضرت حسین بن علی(ع) و رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) در تحقق شعار «هَیْهاتَ مِنَّا الذِّلَّةُ» کوشیدند تا هرگز تسلیم ننگ و ذلّت و زبونی نشوند و از کیان و حیثیت اعتقادی خود دفاع کنند. امنیت و سرافزاری امروز ایران اسلامی نتیجه رشادت‌ها و ایثارگری‌های این عزیزان است.

اینجانب به نمایندگی از همکارانم در پایگاه خبری ویناپرس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به ساحت مقدس حضرت بقیة ا… الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت ا… العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی)، خانواده معظم و معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک عرض می‌نمایم.

نویسنده: مینا صفدری

صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری ویناپرس

انتهای پیام