مدیر کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: صورتحساب تلفن ثابت این دوره تعداد معدودی از مشترکین اداره کل مخابرات منطقه پنج تهران ( که تلفن آنها با ۵ شروع می شود )، با احتساب بدهی گذشته صادر شده است.

ویناپرس – مدیر کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: صورتحساب تلفن ثابت این دوره تعداد معدودی از مشترکین اداره کل مخابرات منطقه پنج تهران ( که تلفن آنها با ۵ شروع می شود )، با احتساب بدهی گذشته صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، قربانعلی قمی ضمن بیان این مطلب، گفت: با توجه به عدم اعمال شارژینگ و محاسبه نشدن هزینه کارکرد تلفن ثابت در دوره های شهریور لغایت دی ماه سال ۱۳۹۹ برای این دسته از مشترکین  محدوده منطقه پنج مخابرات تهران، این مشترکین در این مدت صرفا هزینه آبونمان تلفن خود را پرداخت کرده اند.

وی افزود: با بررسی های به عمل آمده، هزینه کارکرد تلفن ثابت دوره های شهریور لغایت دی ماه سال ۱۳۹۹ این مشترکین، در صورتحساب این دوره با عنوان بدهی پیشین درج شده است.

مدیر کل روابط عمومی مخابرات تهران ضمن تشکر از سعه صدر مشترکین، اعلام کرد شهروندان تهرانی به منظور جلوگیری از قطع ارتباط تلفنی، می توانند جزییات صورتحساب قبوض تلفن ثابت خود را از طریق آدرس پرتال شرکت مخابرات ایران به نشانی www.tci.ir/bill و عضویت در بخش «مخابرات من» مشاهده کنند و یا با شماره گیری  ۲۰۰۰ یا کد #۲۰۲۰* و ثبت شماره تلفن همراه، نسبت به پرداخت صورتحساب خود در پایان هر ماه اقدام نمایند.

انتهای پیام