نماینده مردم طالقان،نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی گفت: آتش نشانان از نیروهای امدادی موثر در خدمات دهی به مردم هستند بنابراین باید امکانات و ایستگاه های آتش نشانی افزایش یابد.

ویناپرس – نماینده مردم طالقان،نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی گفت: آتش نشانان از نیروهای امدادی موثر در خدمات دهی به مردم هستند بنابراین باید امکانات و ایستگاه های آتش نشانی افزایش یابد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از ایرنا، علی حدادی در جمع آتش نشانان شهرستان  نظرآباد افزود: امروز سلامت اولویت اول در سطح ملی است و با توجه به قرار گرفتن در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا این مهم از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی ادامه داد: امید می رود با اجرای طرح  واکسیناسیون جمعیت کشور و رعایت پروتکل های بهداشتی در این زمینه گام های موثری برداریم .

حدادی گفت : برای اولین بار با پیگیری های انجام شده در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی اعتباری برای مناطق محروم در شهرستانهای غرب استان البرز رقم زده شده است.

وی بیان داشت: بر اساس آمار ریاست جمهوری و وزارت  کشور شهرستان های طالقان، چهارباغ ، ساوجبلاغ جزو مناطق محروم نبودند و فقط در شهرستان نظرآباد یک دهستان به نام  نجم آباد لحاظ شده بود که کل اعتبار آن ۲ میلیارد تومان بیشتر نبود .

حدادی افزود: با پیگیری های انجام شده مصوبه در این زمینه چند روز قبل به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد و ۱۵۹ میلیارد تومان به عنوان اعتبار مناطق محروم بگیریم.

وی یاد آورشد:رعایت عدالت در توزیع این اعتبار باید شود و این اعتبار جدا از اعتبارات تملک دارایی است.

نماینده مردم طالقان،نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این اعتبارات در مناطق محروم باید برای  جاده های روستایی، بهداشت و درمان  استفاده شود که اعتبار خوبی برای نظراباد  لحاظ شده است.

وی یادآورشد:اعتبارات ویژه ای نیز برای سد طالقان در نظر گرفته شده که امیداریم مشکل شهرستان نظرآباد از محل این سد برطرف شود.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه