وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امکانات دانشگاه ها اجازه اینکه یک‌مرتبه همه دانشجویان بتوانند حضور داشته باشند را نمی دهد.

ویناپرس – وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: امکانات دانشگاه ها اجازه اینکه یک‌مرتبه همه دانشجویان بتوانند حضور داشته باشند را نمی دهد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از مهر، محمد علی زلفی‌گل درباره بازگشایی دانشگاه‌ها گفت: برای بازگشایی دانشگاه‌ها ما مطیع تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم.

وی ادامه داد: اما چون شرایط دانشگاه‌های ما همه یکسان نیست خیلی از دانشگاه‌های ما دارای خوابگاه‌های استیجاری بودند که طی دوران کرونا تغییر کاربری داده‌اند ما این اجازه را به دانشگاه‌ها داده‌ایم که با اولویت‌بندی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و کارشناسی بر اساس شرایط و بسترهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که دارند بحث از سرگیری آموزش حضوری را پیگیری جدی کنند.

وزیر علوم درباره یک زمان مشخص برای آغاز آموزش حضوری تمام مقاطع گفت: خیلی از دانشجویان ارشد و دکتری از زمانی‌که تصمیم ستاد ملی کرونا ازسرگیری بوده، آغاز شده و درحال‌توسعه است اما این‌که یک‌مرتبه همه دانشجویان بتوانند حضور داشته باشند امکانات ما این اجازه را نمی‌دهد ضمن این‌که اصل اول ما سلامت دانشجویان است.

انتهای پیام