استاندار تهران با تاکید بر بررسی لحظه ای آلودگی هوا توسط محیط زیست، گفت: برخورد پلیس با دارندگان وسایل نقلیه آلاینده در پایتخت تشدید شود.

ویناپرس – استاندار تهران با تاکید بر بررسی لحظه ای آلودگی هوا توسط محیط زیست، گفت: برخورد پلیس با دارندگان وسایل نقلیه آلاینده در پایتخت تشدید شود.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، محسن منصوری در حاشیه جلسه ستاد مقابله با کرونای استان تهران، در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه موضوع رسیدگی به وضعیت آلودگی هوای پایتخت از جمله مواردی است که از ابتدای حضورم در مجموعه استانداری بر آن تاکید داشته ایم اظهار داشت: قانون دستورالعمل‌ها را مشخص کرده و دیروز و امروز نیز جلسه اضطرار آلودگی هوای تهران با حضور همه دستگاه‌ها تشکیل شد.

استاندار تهران در خصوص تدابیر اندیشیده شده در مجموعه استانداری تهران درباره آلودگی هوای تهران گفت: قطعاً بخشی از تدابیر مقطعی است که ابلاغ شده، برخی موارد نیز مقابله‌ای است همچون عدم استفاده از مازوت که تا این لحظه به هیچ مجموعه‌ای اجازه استفاده از مازوت حتی در صورت محدودیت استفاده از گاز داده نشده است.

منصوری عنوان داشت: تشدید برخورد با وسایل آلاینده توسط پلیس و همچنین کنترل معاینه فنی خودروها پیگیری خواهد شد.

وی بیان کرد: از مسئولان محیط زیست تقاضا کردیم به روز و به لحظه موارد را بررسی کند، راهکار بلندمدت برای حل معضل آلودگی هوای تهران اقدامات سطح ملی را می‌طلبد.

انتهای پیام