معاون نظارت بر ناوگان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج مسئول با بیان اینکه ترافیک بزرگترین معضل کرج است، توضیح داد.

ویناپرس – معاون نظارت بر ناوگان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج مسئول با بیان اینکه ترافیک بزرگترین معضل کرج است، توضیح داد: در بسیاری از موارد مثل روزهای بارندگی و مناسبت‌های خاص، اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها پشت ترافیک گیر می‌کنند و همین باعث تجمع مسافر در سطح شهر می شود.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از ایسنا، محمد طالبی با اشاره به افزایش تعداد مسافران درون شهری در آستانه طولانی ترین شب سال، اظهار کرد: با توجه به اینکه امروز تعداد زیادی از شهروندان برای خرید شب یلدا در سطح شهر حضور داشتند، چند دستگاه اتوبوس کمکی در سازمان حمل و نقل بار و مسافر دپو نگه داشته‌ایم تا در صورت نیاز، وارد خطوط شوند.

وی ادامه داد: به نمایندگان خطوط تاکسیرانی هم از چند روز پیش اعلام کرده‌ایم که تاکسی‌ها با حداکثر ظرفیت و توان خود در خطوط مستقر شوند تا مسافری برای رسیدن به مقصد معطل نشود.

وی توضیح داد: البته در روزهای خاص سال مثل شب یلدا و نزدیکی‌های نوروز به دلیل اینکه خودروهای شخصی زیادی در سطح شهر تردد دارند، ترافیک سنگینی ایجاد می‌شود که این امر خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی را با دشواری مواجه می‌کند.

طالبی اضافه کرد: اگر امروز تعداد مسافران زیاد باشد، احتمال افزایش ساعت کاری ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی وجود دارد.

معاونت نظارت بر ناوگان حمل و نقل بار و مسافر گفت: ناوگان تاکسیرانی در اغلب روزهای سال به صورت کشیک بندی شده در خطوط حاضر می شوند ولی در ایامی مثل امروز با تمام ظرفیت نسبت به جابه جایی مسافران اقدام می کنند.

این مسئول با بیان اینکه ترافیک بزرگترین معضل کرج است، توضیح داد: در بسیاری از موارد مثل روزهای بارندگی و مناسبت‌های خاص، اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها پشت ترافیک گیر می‌کنند و همین باعث تجمع مسافر در سطح شهر می شود.

وی افزود: در صورت روان سازی ترافیک، مشکلی برای جابه جایی مسافران وجود ندارد و ناوگان موجود تا حد زیادی پاسخگوی نیاز شهروندان خواهد بود.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه