مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در خصوص آخرین وضعیت خط ۵ مترو با تاکید بر انجام اقدامات لازم برای راه اندازی بخش شمالی این خط تا امشب گفت گزارش اولیه علت حادثه امشب اعلام می شود.

ویناپرس – مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در خصوص آخرین وضعیت خط ۵ مترو با تاکید بر انجام اقدامات لازم برای راه اندازی بخش شمالی این خط تا امشب گفت گزارش اولیه علت حادثه امشب اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، شایسته اصل، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: هم‌اکنون همه اقدامات لازم برای آزادسازی خط مترو تهران کرج در حال انجام است تا بتوانیم امشب خط شمالی را آزاد کنیم و اولین سرویس از صادقیه به کرج برود.

شایسته اصل با بیان اینکه همکاران ما تا صبح برای آزادسازی خط جنوبی تلاش می‌کنند، افزود: با تلاش همکاران و به امید خدا خط جنوبی تا صبح آماده و فردا پس از مناسب‌سازی راه‌اندازی می‌شود.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در رابطه با دلیل حادثه نیز گفت: همان‌طور که قول داده بودیم گزارش اولیه را امشب اعلام می‌کنیم اما گزارش نهایی پس از بررسی‌های نهایی اطلاع‌رسانی می‌شود.

صبح امروز چهارشنبه اول دی ۱۴۰۰ ساعت ۷:۱۰ دقیقه صبح، قطار تندرو که از مسیر کرج-گلشهر به سمت ایستگاه تهران (صادقیه) در حرکت بود با قطار عادی در ایستگاه چیتگر برخورد کرد.این حادثه ۲۲ مصدوم داشت.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه