فرماندار کرج با تاکید بر ضرورت پیش بینی سند راهبردی توسعه بخش آسارا اظهار کرد:  این سند توسعه نقشه راه فعالیت مدیران آینده خواهد بود و از اعمال سلیقه در اجرا جلوگیری به عمل می‌آورد.

ویناپرس –  فرماندار کرج با تاکید بر ضرورت پیش بینی سند راهبردی توسعه بخش آسارا اظهار کرد:  این سند توسعه نقشه راه فعالیت مدیران آینده خواهد بود و از اعمال سلیقه در اجرا جلوگیری به عمل می‌آورد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از فرمانداری کرج، غفور قاسم پور ادامه داد: این سند می‌تواند فاصله تجربه مدیریتی را کاهش دهد و برای همه ادارات نیز کارایی خواهد داشت.

معاون استاندار با تاکید بر لزوم ترسیم نقشه راه در برگزاری جشنواره لاله‌های جاده چالوس، گفت: اگر برنامه ریزی خوبی صورت بگیرد، جشنواره لاله‌ها به اقتصاد منطقه و روستاییان کمک شایان توجهی خواهد داشت و به تولید ثروت منتهی می‌شود.

قاسم پور در ادامه بیان کرد: پنج روستای پایلوت برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری جاده چالوس معرفی می‌شوند و نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری در بخش آسارا دایر خواهد شد.

وی ادامه داد: بسترهای سامانه الکترونیک خدمات گردشگری بخش آسارا ایجاد شده است.

فرماندار کرج همچنین بر ضرورت حفظ بافت سبز جاده چالوس تاکید کرد و گفت: مدیریت پسماند جاده چالوس موضوع مهمی است که باید برای آن طرح و برنامه داشت.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه