رئیس پلیس راهور ناجا گفت: به جای اینکه خودروسازان دنبال فرافکنی باشند دنبال اصلاح امور باشند، قیمت خودروی خارجی را از مردم دریافت می کنند اما خودروی ناایمن و ارابه مرگ به دست آنها می دهند.

ویناپرس – رئیس پلیس راهور ناجا گفت: به جای اینکه خودروسازان دنبال فرافکنی باشند دنبال اصلاح امور باشند، قیمت خودروی خارجی را از مردم دریافت می کنند اما خودروی ناایمن و ارابه مرگ به دست آنها می دهند.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از مهر، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی کل کشور در جلسه ارتباط مستقیم مردم با مسئولین و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی در مرکز ۱۹۷ گفت: بر اساس تدبیر فرمانده انتظامی کل کشور امروز در مرکز ۱۹۷ ارتباط مستقیم تلفنی با مردم داشتیم، البته برخی از افراد هم حضوری مراجعه کردند.

وی افزود: امروز بیش از ۲۰۰ تماس گرفته شد که اغلب تماس‌های برای تشکر از عوامل راهور بود.

هادیانفر گفت: بیش از ۵۲ درصد از خدماتی که فرمانده انتظامی کل کشور ارائه می‌دهد مربوط به خدمات پلیس راهور است.

به گفته رئیس پلیس راهور رضایتمندی خوبی مردم از خدمات پلیس راهور دارند که با توسعه سیستم‌ها و سامانه‌های هوشمند این رضایت مندی بیشتر می‌شود.

وی گفت: در تماس‌هایی که مردم امروز با شماره ۱۹۷ داشتند از اظهارات پلیس در خصوص نا ایمن بودن خودروها تشکر کردند.

هادیانفر خاطرنشان کرد: برای اصلاح جرایم کرونایی مدت زمان خاصی در نظر گرفته نشده و افرادی که مدارک برای اصلاح این جرایم دارند می‌توانند به ادارات راهور استان‌ها، هیأت رسیدگی ماده ۵ و پلیس به اضافه ۱۰ مراجعه کنند و جرایم کرونایی اشتباه را اصلاح کنند.

به گفته سردار هادیانفر مهلت بخشودگی دو برابری جرایم تنها تا پایان دی ماه است، اما ما از مجلس می‌خواهیم که بنا بر درخواست فرماندهی انتظامی کل کشور یک فرصت دیگری به این موضوع بدهند.

رئیس پلیس راهور در واکنش به سخنان برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه چرا پلیس خودروهای ناایمن را شماره گذاری می‌کند، گفت: ما از این افراد انتظار داریم قبل از اینکه بخواهند صحبت کنند، از قوانین مطلع باشند، پلیس موظف است که اگر خودرویی تاییدیه های اصلی را داشته باشد آن را شماره گذاری کند، فرد متخلف کسی دیگر است نه پلیس.

وی به اظهارات اخیر دبیر انجمن خودروسازان گفت: به جای اینکه دنبال فرافکنی باشید دنبال اصلاح امور باشید، قیمت خودروی خارجی را از مردم دریافت می‌کنید اما خودرو ناایمن و ارابه مرگ به دست آنها می‌دهید.

هادیانفر ادامه داد: یک جایی در تصادف می‌بینیم راننده قصور کرده است ولی وسیله باید از راننده دفاع کند نه اینکه بمب متحرک باشد، در برخی از تصادفات مشاده می‌کنیم که از پشت به یک خودرو زده اند و خودرو فوراً منفجر شده است!

رئیس پلیس راهور ناجا ضمن عذرخواهی از مردم برای مشکلات به وجود آمده در سایت راهور ۱۲۰ گفت: به زودی مشکلات این سایت برطرف می‌شود.

انتهای پیام