باتوجه به ادامه‌دار بودن عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری خط ۵، سرویس‌دهی متروی تهران و حومه در مدوده ایستگاه‌های کرج تا هشتگرد، جمعه ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری انجام نمی‌شود.

ویناپرس – باتوجه به ادامه‌دار بودن عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری خط ۵، سرویس‌دهی متروی تهران و حومه در مدوده ایستگاه‌های کرج تا هشتگرد، جمعه ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری انجام نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، پروژه تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری خط ۵ متروی تهران در محدوده ایستگاه‌های کرج تا هشتگرد از ۲۲ دی‌ماه آغاز شده است و به همین دلیل تا ۱۳ اسفندماه، روزهای جمعه و تعطیل تردد قطار در این محدوده انجام نمی‌شود و همانند هفته‌های گذشته، به‌منظور رفاه حال شهروندان هماهنگی‌های لازم با کمیته فنی استانداری البرز، سازمان اتوبوسرانی و پلیس راهور جهت انتقال مسافران انجام شده است.

گفتنی است فاز اول تعمیرات اساسی شبکه برق بالاسری به طول ده کیلومتر است که تا کنون اورهال ۲۶۰۰ متر از این مسیر انجام شده است. این تعمیرات هر هفته از ساعت ۲۴ روز پنجشنبه آغاز می‌شود و با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی کارکنان شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در ساعت ۲۳ روز جمعه پس از اطمینان از صحت انجام کار و با انجام تست سردوگرم شبکه؛ به پایان می‌رسد و خط برای سرویس‌دهی روز شنبه از ایستگاه گلشهر تا ایستگاه تهران (صادقیه) آماده می‌گردد.

بنا بر اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، لازم به توضیح است در روز جمعه ۱۵ بهمن‌ماه سرویس‌دهی در خط ۵ متروی تهران از ایستگاه کرج تا تهران (صادقیه) و بالعکس طبق جدول زمان‌بندی قبلی و بدون هیچ محدودیتی انجام می‌شود.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه