رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز با اعلام مسیرهای تعیین شده برای راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: امسال نیز به دلیل شرایط کرونایی و ضرورت حفظ سلامتی مردم این مراسم به صورت خودرویی برگزار می‌شود.

ویناپرس – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز با اعلام مسیرهای تعیین شده برای راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: امسال نیز به دلیل شرایط کرونایی و ضرورت حفظ سلامتی مردم این مراسم به صورت خودرویی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا ابراهیمیان، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ساعت ۱۰:۳۰ صبح جمعه از چهار مسیر در کلانشهر کرج به صورت خودرویی آغاز می‌شود.

وی افزود: مسیر  شماره یک از میدان حصارک، میانجاده، میدان سپاه، میدان شهدا، میدان توحید، بلوار امامزاده حسن(ع) به مصلای امام خمینی (ره) ختم می‌شود.

این مسئول بیان کرد: مسیر شماره دو از مسجد جامع گوهردشت، بلوار موذن، میدان سپاه، میدان شهدا، میدان توحید، بلوار امامزاده حسن(ع) تا مصلای امام خمینی(ره) و مسیر شماره سه دولت‌آباد، مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، چهارراه هفت تیر، بلوار بلال، میدان توحید، مصلا تعیین شده است.

ابراهیمیان گفت: مسیر شماره چهار نیز از میدان کرج آغاز و به سمت میدان شهدا، میدان توحید و بلوار امامزاده حسن(ع) ادامه دارد و سرانجام به مصلای نماز جمعه کرج ختم می‌شود.

ابراهیمیان با اشاره به اینکه سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن کرج، فرمانده سپاه استان البرز خواهد بود، گفت: این راهپیمایی با رعایت تمهیدات ترافیکی برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در مسیر راهپیمایی نیز ویژه برنامه‌هایی چون اهدای جوایز برای تزیین خودروها به شکل هنرمندانه، مسابقات طراحی و نقاشی برای کودکان و مسابقه با محوریت جهاد تبیین با موضوع مقایسه عالمانه ایران اسلامی قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه