رئیس هیات گلف استان البرز گفت: در حال رایزنی جهت احداث بزرگترین زمین گلف کشور در چهارباغ هستیم که اگر این امر تحقق یابد بدون شک استان البرز قطب گلف کشور خواهد شد.

ویناپرس – رئیس هیات گلف استان البرز گفت: در حال رایزنی جهت احداث بزرگترین زمین گلف کشور در چهارباغ هستیم که اگر این امر تحقق یابد بدون شک استان البرز قطب گلف کشور خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از ایسنا، رضا عباس زاده گفت: تیم گلف استان البرز برای اولین بار توانست عنوان نایب قهرمانی مسابقات گلف کشور را به دست بیاورد.

عباس زاده افزود: با توجه به اینکه این ورزش در استان از داشتن آکادمی و خانه گلف محروم است اما با وجود استعدادهای خوبی که در این رشته در استان وجود دارد تیم گلف با اقتدار کامل توانست در بخش انفرادی به مقام اول و در  بخش تیمی نایب قهرمان مسابقات کشوری شود.

وی افزود: با هماهنگی انجام شده با فدراسیون گلف تیم بزرگسالان و جوانان تمرینات آماده سازی خود را جهت حضور در لیگ گلف کشور در مجموعه انقلاب تهران پیگیری می‌کند.

این مسئول با اشاره به وجود بزرگترین زمین مینی گلف کشور در کرج گفت: یکی از خاستگاه‌های ورزش گلف در مدارس است، طبق هماهنگی‌های صورت گرفته در صورت بازگشایی مدارس از سال آینده کمیته استعدادیابی هیات گلف در مدارس مستقر خواهد شد.

عباس زاده خاطرنشان کرد: در حال رایزنی جهت احداث بزرگترین زمین گلف کشور در چهارباغ هستیم که اگر این امر تحقق یابد بدون شک استان البرز قطب گلف کشور خواهد شد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه