مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز از آغاز طرح نوروزی این جمعیت با استقرار ۲۲ پایگاه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

ویناپرس – مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز از آغاز طرح نوروزی این جمعیت با استقرار ۲۲ پایگاه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، محمد باقر خلفی روز سه شنبه ۲۳ اسفند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ایام نوروز ۲۲ پایگاه هلال احمر در محورهای مواصلاتی البرز به  مسافران خدمات رسانی می کنند.

وی اضافه کرد: این پایگاه‌ها در محور کرج -چالوس، شهرستان طالقان، آزاد راه کرج – قزوین، اشتهارد، فردیس، کوهستان و مراکز شعب فعال هستند.

خلفی افزود: برای ارائه خدمات به بیماران خاص و تامین دارو بیماران، داروخانه هلال احمر البرز نیز در تعطیلات نوروزی فعال است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر البرز افزود: تمام اهداف جمعیت هلال احمر استان البرز در طول ایام نوروز کاهش آمار فوتی و مصدوم ناشی از تصادف و افزایش آمادگی و توان امداد و نجات برای خدمات مطلوب و سریع امداد و نجات و پاسخگویی به حوادث و سوانح احتمالی است.

این مسئول اظهار کرد: یکی دیگر از برنامه های مهم هلال احمر استان البرز برای ایام نوروز تلاش برای بهره برداری بهینه از ظرفیت و توان عملیاتی بالقوه و بالفعل در پایگاه ها و پست های امداد ونجات جاده ای و کوهستانی به منظور ارائه خدمات است.

وی یادآورشد: طرح نوروزی هلال احمر استان البرز تا ۱۴ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ ادامه دارد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه