رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی ۴ روزه در جاده‌های شمال را تشریح کرد و گفت: در صورت نیاز امکان دارد در قسمتهایی از محور هراز محدودیت ساعتی اعمال کنیم.

ویناپرس – رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا محدودیت‌های ترافیکی ۴ روزه در جاده‌های شمال را تشریح کرد و گفت: در صورت نیاز امکان دارد در قسمتهایی از محور هراز محدودیت ساعتی اعمال کنیم.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی ۴ روزه در جاده‌های شمال گفت: طبق روال معمول تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز پنجشنبه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ روز پنجشنبه از کرج (میدان امیرکبیر) و آزادراه تهران – شمال به سمت مرزن‌آباد یکطرفه خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خاطرنشان کرد: در محور هراز نیز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روزهای جمعه و شنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع است.

شیرانی در پایان خاطرنشان کرد: اگر تراکم خودروها در جاده هراز زیاد شود ممکن است در صورت نیاز محدودیت ساعتی از آمل تا رودهن ایجاد شود.

انتهای پیام