رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از یک طرفه شدن جاده چالوس و ترافیک پرحجم بازگشت از سفرهای عیدفطر در محورهای شمالی خبر داد.

ویناپرس – رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی از یک طرفه شدن جاده چالوس و ترافیک پرحجم بازگشت از سفرهای عیدفطر در محورهای شمالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، سرهنگ احمد شیرانی از یک طرفه شدن محور چالوس در مسیر شمال به جنوب خبر داد و گفت: از ساعت ۸ صبح امروز تردد در مسیر جنوب به شمال جاده چالوس و آزاد تهران شمال ممنوع شد و با تخلیه کامل بار ترافیکی در این مسیر تردد در مسیر شمال به جنوب جاده چالوس یک طرفه شد. این محدودیت تردد تا زمان کاهش حجم ترافیک بازگشت و عادی شدن تردد ادامه خواهد داشت و در این مدت مسافران و رانندگان می‌توانند از دیگر مسیرهای منتهی به شمال به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت:‌ گزارش‌ها حاکی از آن است که ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور چالوس پرحجم بوده و در مقاطعی چون مرزن آباد و میانک و حدفاصل مجلار تا پل دزبن و محدوده‌های هریجان و نساء و محدوده‌های ماهان، سیاه بیشه، هزارچم و نساء نیمه سنگین است.

شیرانی ادامه داد:‌ ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور هراز در محدوده‌های پلیس راه آمل و حدفاصل پارک جنگلی آمل تا سه راهی چلاو و محدوده لاریجان و حدفاصل شاهاندشت تا رینه و محدوده های آب اسک و پیست آبعلی نیز پرحجم و نیمه سنگین گزارش شده است. وضعیتی مشابه در آزادراه رشت – قزوین در محدوده‌های پارک جنگلی سراوان، رودبار و شیرین سو گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی افزود: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج محدوده آبیک نیز نیمه سنگین است و پیش‌بینی می‌شود که از عصر امروز حجم تردد در آزادراه کرج – تهران نیز افزایش پیدا کند. در دیگر محورها تردد روان بوده و هیچ مشکلی گزارش نشده است.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور نیز گفت: در حال حاضر در برخی از محورهای استان‌های قزوین، گیلان و مازندران بارش باران گزارش شده است. وضعیت جوی در دیگر جاده‌های کشور آرام و بدون هیچ پدیده‌ای است.

انتهای پیام