معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: عملیات عمرانی ساخت ۲۰۰ مدرسه برای جبران کمبود زیرساخت‌های آموزشی با حمایت دولت و دستور ویژه استاندار آغاز شده است.

ویناپرس – معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج که در ایام گرامیداشت هفته معلم، به نیابت از استاندار البرز در تعدادی از مدارس کلانشهر کرج حضور یافت ضمن ابلاغ تبریک و خداقوت استاندار البرز خطاب به جامعه فرهنگیان گفت: عملیات عمرانی ساخت ۲۰۰ مدرسه برای جبران کمبود زیرساخت‌های آموزشی با حمایت دولت و دستور ویژه استاندار آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، غفور قاسم پور در جریان حضور و بازدید از مدرسه شهید کلانتری و شهیدستان ناحیه ۳ کرج ضمن دیدار تبریک هفته معلم در جریان گفت و گو با مدیران مدارس و معلمان، گفت: حامل پیام تبریک و سلام گرم استاندار البرز هستیم و آیین تجلیل از معلمان و فرهنگیان بصورت شایسته در استان برگزار می شود.

وی افزود: معلمان و فرهنگیان قشرهای  زحمتکش جامعه هستند  که در همه عرصه ها حضور فعال دارند و مدیران امروز نیز مدیون زحمات این جامعه بزرگ آموزشی و فرهنگ ساز در کشور هستند.

وی در ادامه با اشاره به نگاه دولت در توسعه سرانه های آموزشی افزود: با پیگیری استاندار البرز نهضت مدرسه سازی آغاز شده و برای جبران کمبود سرانه های آموزشی عملیات ساخت ۲۰۰ مدرسه جدید در استان اجرایی شده است.

وی بیان کرد: در این زمینه دولت پای کار است و طی سه سال آینده شاهد توسعه سرانه های آموزشی خواهیم بود.

 در جریان حضور و بازدید فرماندار کرج در مدارس شهر کرج با نثار شاخه های گل از جامعه فرهنگیان و معلمان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه