معاون توسعه و منابع اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از تعمیر و تجهیز ۲۲ مکان ورزشی در سطح استان البرز خبر داد.

ویناپرس – معاون توسعه و منابع اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از تعمیر و تجهیز ۲۲ مکان ورزشی در سطح استان البرز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس به نقل از ایسنا، غلامرضا دهقان اظهار کرد: با پیگیری‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان وبرنامه ریزی هاو  تلاش های صورت گرفته در اداره کل، طی سال جاری اتفاقات خوبی در حوزه تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی استان رقم خواهد خورد.

وی افزود: مشکل زیرساخت های ورزشی استان البرز از دیرباز وجود داشته، اما تمام تلاش ما این است که بتوانیم سرانه ورزشی استان را حدالامکان ارتقا بخشیم.

دهقان ادامه داد: در همین راستا نیز حفظ و نگهداری و تکمیل اماکن ورزشی موجود در سطح استان در دستور کار اداره کل قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون ۲۲ مکان ورزشی در سطح استان البرز در حال تعمیر و تجهیز است.

معاون توسعه و منابع اداره کل ورزش و جوانان استان البرز بیان کرد: این مجموعه ها شامل؛ جوینی نظرآباد، مهر نظرآباد، کلاک، آدران، نساء، شریعتی کرج، انقلاب اسلامی کرج، طبقاتی شهدا، خور، گرمدره و … سالن های ورزشی و زمین های چمن در شهرستانهای مختلف استان است.

وی تصریح کرد: اقداماتی از قبیل تعویض کفپوش، تعمیر و نصب پروژکتور و گرما تاب، فنس کشی، لوله کشی، تعمیر موتورخانه، درب و پنجره، نصب و ترمیم چمن، احداث رختکن، دیوار کشی، ایزوگام، نصب تارتان، تجهیز لوازم ورزشی و … در این مجموعه ها در حال انجام است.

دهقان اضافه کرد: تمام مجموعه های ورزشی استان که نیازمند تعمیر و تجهیز باشند، در این فرایند قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه