معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز از کشف ۱۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۱٠ میلیارد ریال از یک دامداری در شهرستان نظرآباد خبر داد.

ویناپرس – معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی البرز از کشف ۱۷ دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش ۱٠ میلیارد ریال از یک دامداری در شهرستان نظرآباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، سرهنگ بیژن جنتی بیان داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر استفاده از برق یارانه‌ای برای استخراج ارز دیجیتال در یک دامداری در منطقه نجم آباد شهرستان نظرآباد، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: پس از بررسی میدانی و اطمینان سطح خبر، مأموران با هماهنگی مقام قضائی به همراه عوامل اداره برق به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا ۱۷ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش حدودی ۱۰ میلیارد ریال را کشف کردند.

سرهنگ جنتی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه گفت: متهم پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز در پایان از شهروندان درخواست کرد تا چنانچه از نصب و نگهداری دستگاه‌های ماینر غیرمجاز اطلاع دارند، موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کند.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه