مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)استان البرز و غرب استان تهران از آغاز ارائه خدمات دندان پزشکی رایگان در مناطق کم برخوردار استان البرز در قالب پویش لبخند احسان خبر داد.

ویناپرس – مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)استان البرز و غرب استان تهران از آغاز ارائه خدمات دندان پزشکی رایگان در مناطق کم برخوردار استان البرز در قالب پویش لبخند احسان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس، محمدمهدی پورسلیمانی افزود: در این پویش که به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار می‌شود،  دو منطقه در استان تحت پوشش قرار می‌گیرد.

وی افزود: منطقه اول محله حصار در شهرستان کرج است که به مدت سه روز، توسط گروه جهادی شهید عسگری در این منطقه خدمات دندانپزشکی و پزشکی ارائه شده و منطقه دوم محله ملک آباد شهرستان چهارباغ است که از روز دوشنبه ۲۰ تیر ماه به مدت سه روز توسط گروه جهادی منتظران صالح عجل الله تعالی فرجه الشریف در آن منطقه ارائه خدمات خواهد شد.

مدیرکل ستاد در ادامه ضمن تأکید بر استفاده از ظرفیت گروه های جهادی متخصص در حوزه دندان پزشکی پزشکی در استان البرز به ادامه دار بودن این حرکت بزرگ در سطح کشور و استان اشاره کرد.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه