مدیر عامل و رییس هیات مدیره خانه مطبوعات استان البرز گفت: سیاست اعضای شورای شهر  استفاده از مدیران بومی شود  تا مردم احساس نمایند فاصله ای میان آنها و مدیران نیست.

ویناپرس – مدیر عامل و رییس هیات مدیره خانه مطبوعات استان البرز گفت: سیاست اعضای شورای شهر  استفاده از مدیران بومی شود  تا مردم احساس نمایند فاصله ای میان آنها و مدیران نیست.

به گزارش پایگاه خبری ویناپرس و به نقل از ایسنا، رضا عباس زاده در حاشیه برگزاری «دومین جشنواره یک روز شاد»  که با حضور جمعی از خبرنگاران استان البرز در دهکده ورزشی چهارباغ برگزار شد در پاسخ به سئوال خبرنگاران در خصوص انتصاب مشاور رسانه ای استاندار البرز اظهار کرد: سطح و جایگاه خبرنگاران استان البرز برابری می کند با خبرنگاران کشوری در این راستا ضمن احترام به انتخاب استاندار در انتصاب مشاور رسانه ای خود، قابل ذکر است که این انتصاب از اختیارات شخص استاندار است  که ان شالله روند انتصاب ها با استفاده از نیروهای بومی این استان انجام شود.

عباس زاده با بیان اینکه انتصابات اخیر استاندار که بر اساس آمار بیش از ۷۵ درصد انتصابات از بدنه استانداری و مدیران بومی بوده است، افزود: یک مدیریت بومی لایق و کاردان و توانا می تواند بیشتر بر مشکلات و طریقه رفع آنان آگاهی داشته باشد؛ ان شالله در تداوم انتصابات در سطح مدیران ستادی و کل شاهد نیروهای بومی باشیم تا به سمت توسعه ساختار مدیریتی در این استان شویم.

وی خاطرنشان کرد: از شورای اسلامی شهر کرج نیز درخواست داریم در گزینه های انتخاب شهردار از شهردار بومی استفاده کنند،  شهرداران بومی شناخت بیشتری از شهر دارند که می‌تواند تصمیم‌گیری‌های حوزه شهری را آسان‌تر کند.

رییس هیات مدیره خانه مطبوعات استان البرز بیان کرد: سیاست اعضای شورای شهر  استفاده از مدیران بومی شود  تا مردم احساس نمایند فاصله ای میان آنها و مدیران نیست و این اعتماد مردمی یک سرمایه محسوب میشود و باید آن را ارتقا دهیم.

انتهای پیام

  • نویسنده : تحریریه